בעלי עסקים רבים המקימים אתר לעסק שלהם, בטוחים שלאחר שהם ישיקו את האתר מיד יוכלו להופיע בגוגל, ויותר מזה, הם חושבים שיוכלו לקבל באופן אוטומטי זרימה של גולשים ולקוחות לאתר שלהם.
ישנם עוד תפיסות שגויות שגורמות לבעלי עסקים לאמוד ולנהל לא נכון את השיווק של האתר שהקימו.
אתר אינטרנט מציג מידע ותוכן לגולשים ובאמצעות התוכן באתר מנועי החיפוש השונים יכולים להבין במה האתר שלנו עוסק, ולאנדקס את האתר שלנו, אך ישנם גורמים רבים נוספים שמשפיעים על הקידום של האתר באינטרנט ובמנועי חיפוש.

בחירת חברת קידום אתרים נכונה ואמינה

כל תחום, ביטוי או בעל מקצוע שתחפשו בגוגל תגלו שיש בממוצע עשרות אלפי תוצאות חיפוש, הסדר שגוגל קובע מתבסס על פרמטרים רבים שהמטרה של גוגל להבליט אתרים איכותיים ורלוונטים לגולשים. כולם רוצים להיות ראשונים, כולם רוצים להוביל בראש תוצאות החיפוש בגוגל ושמדובר בקידום אתרים נכון, נדרש המון ידע, ניסיון, מקצועיות וסבלנות אך תהיו בטוחים שאם בחרתם חברת קידום אתרים שתלווה אתכם בתהליך, אז סביר שמרוץ הזה אתם נוהגים על טורבו.

מכירה נכונה ושיווק נכון בהתאם לחוקים זה שם המשחק – דגש על איכות

כמו שחקן על הבמה שמעביר לנו חוויה אותנטית ותחושות לאחר שנים של לימודי משחק, כך בקידום אתרים אנו מוכרים את האתר שלנו ללקוחותינו ולגוגל לאחר שנים של ניסיון בקידום, ניסיון זה מלווה בתחושת אחריות וידיעה של החוקים, ישנם עקרונות וטכניקות שעוזרים למקדם האתר לגרום לגוגל לראות את האתר בדיוק בצורה שאנחנו רוצים שגוגל יראה אותה, וכן, ישנם דקויות ו"קטנות" שיכולים להשפיע באופן משמעותי על פוטנציאל הקידום של האתר שלכם.
ישנם גם לא מעט מקרים של בעלי אתרים שלקחו על עצמם את משימת קידום האתר וחוסר בקיאות וניסיון במהלכי קידום האתר גרמה לאתר שלהם להיעלם מתוצאות החיפוש. ישנם לא מעט מקרים מסביב לעולם, גם של חברות ענקיות במשק העולמי שמצאו עצמם מחוץ למגרש של גוגל וזאת בגלל טעות כזו או אחרת שבצעו. מאוד מומלץ לא להגיע למצב כזה, עדיף לא לקדם בכלל מאשר לקדם בצורה שגויה.

ההתמקדות מביאה לתוצאות

סביר להניח שאם גולש רשם בגוגל את הביטוי "עגלות פג פרגו" הוא ידע בדיוק מה הוא מחפש, לחילופין אילו היה רושם את הביטוי "עגלות" היה מגיע לתוצאות אחרות לגמרי ופחות ממוקדות. הרלוונטיות משחקת תפקיד מאוד מרכזי במערכת הזו, חלק נכבד מתהליך קידום האתר מבוסס על אפיון וניתוח מטרות העסק. הרעיון שעומד מאחורי מנועי החיפוש בא לתת לגולש את התוצאה הרלוונטית ביותר עבור אותה בקשת חיפוש שהזין הגולש, הבאת מידע זה לגולשים שלכם תוך קידום נכון ואיכותי של האתר תוביל להצלחה.

כתיבת תגובה