ארכיון פוסטים מהחודש "ינואר, 2011"

כיום, ניתן למצוא יותר ויותר מועסקים אשר רכשו את הידע המקצועי הדרוש לצורך עבודתם, בקורסים מקצועיים ולא במוסדות האקדמיים השונים. אותם קורסים מתאימים לאלו שאינם מעוניינים במסלול המתיש של תואר אקדמי הכולל לרוב השלמת בגרויות, קורס פסיכומטרי ולמידה רציפה של שנים. אחד הקורסים שהפך למבוקש ביותר הוא קורס בניית אתרים.

ראשית, חשוב לציין כי העולם אליו אנו צועדים כולל בתוכו, ללא ספק, את תחום האינטרנט. האינטרנט גדל מיום ליום ואלפי אתרים חדשים צצים ברשת באופן תדיר. בשל עליית מדיה זו, בניית אתרים באינטרנט הינו תחום תעסוקה אשר מבוקש מאוד.
בהקשת צירוף המילים באינטרנט תוכלו בקלות למצוא המון מקומות בהם קיים קורס בניית אתרים ובו נרכשים הכלים המתאימים למטרה. בקורסים אלו תוכלו ללמוד שפות בנייה ותכנות, אבטחת מידע, עיצוב ממשק, תוכנות כמו 'פלאש' ואף תרכשו ידע בתחום כתיבת תוכן ושיווק באינטרנט.

ידע שכזה, הנכלל בתוך הקורס, יכול אף הוא לשמש אתכם במציאת עבודה בתחומי האינטרנט האחרים ואפילו בתחומי העיצוב והגרפיקה.
כדאי אף לציין שברכישת מקצוע שכזה תיזכו בתגמול חודשי מכובד ביותר ורוב הסיכויים שתהיו מה שכולנו מאחלים לו- עצמאיים. העבודה במקצוע נעשית מהבית כך שלא צריך לדאוג להפסקות, לאוכל ואפילו אין צורך להתלבש יפה למשרד, העיקר שהעבודה תהיה מוכנה בזמן.

קורס בניית אתרים באינטרנט מעניין ומאתגר מפני שהוא מאוד אישי. כל תלמיד רואה חזון ואתר בצורה אחרת ומביא אותו לידי ביטוי בדרכו שלו, זאת בשונה מהמתרחש במוסדות אקדמיים בהם לרוב לכל שאלה קיימת תשובה אחת. על כן, היצירתיות הרבה באה לידי ביטוי בזמן הלימודים וגם לאחר מכן, בעבודה בחיים האמיתיים. האפשרות להביע את עצמינו באופן אישי אינה ברורה מאליה ולא כל האנשים מוצאים את עצמם בלימודים מסוג זה ויותר מזה- במקום עבודה שכזה.

מלימודים שכאלה בניגוד ללימודי מנהל עסקים, סביר להניח שתצאו עם תיק עבודות מפואר איתו תוכלו לגשת לכל מקום עבודה אם תרצו. זאת מפני שלימודי מקצוע של בניית אתרים ידרשו מכם תירגול מעשי קבוע. בנוסף, בעזרת הידע שתירכשו תוכלו לבנות אתר על שמכם, הכולל את כל העבודות אותן ביצעתם, על מנת להרשים את המעסיק הפוטנציאלי.

הקורס עומד על כ- 300 שעות, והוא לרוב מתקיים פעמיים בשבוע עם אפשרות בחירה בין לימודי ערב או לימודים בימי שישי. בתדירות כזו תוכלו לשלב עבודה במשרה מלאה, או קורס מקביל נוסף על מנת להרחיב את תחומי הידע. במצב שכזה לא תסבלו מבעיות כלכליות בדרך לרכישת מקצוע או לחילופין תוכלו בזמן קצר להגיע לידע נרחב בתחום.

אז אם ברצונכם לרכוש מקצוע חיוני ומבוקש, שלא כולל את תהליך הקבלה המפרך לתואר ראשון, או אם ברצונכם סתם להרחיב את ידיעותיכם גם ללא תואר שני, קורס בניית אתרים הוא הקורס בשבילכם.