ארכיון מחברים

רוב בעלי העסקים אינם יודעים מהו קידום אתרים, קידום אתרים נשמע להם כמו מילה זרה או שפשוט קראו על כך מאמרים באינטרנט. ישנו וידיאו מבית Searchengineland.com שמסביר בצורה איכותית ובסיסית מהו קידום אתרים ומהם הפרמטרים הבסיסיים ביותר שיש להתייחס אליהם, הוידיאו הזה מכוון לכל אלו שלא יודעים דבר וחצי דבר בכל הקשור לקידום אתרים, ולכן הייתי ממליץ להושיב את כל מי שמעוניין לדעת שיראה את הוידיאו הקצר הזה 🙂

בהודעה שגוגל הוציאה ממש לא מזמן, פרוייקט Google Labs יסגר, מי שלא מכיר גוגל לבס זו הסביבה בה גוגל השיקו שירותים כיפיים ביותר, שאחד מהם המשמעותי ביותר הינו גוגל אינסטנט (Google Instant). ובכן סביבת הפיתוח הנהדרת שלהם נסגרת, ההצרה הרשמית מתייחסת לכך שגוגל לבס אשר נמצא ועבר אינטגרציה בתוך השירותים האחרים לא יסדר, כמו Gmail Labs ושירותים נוספים שעברו אינטגרציה עם Google labs לא יסגרו, גם בכלי מנהל האתרים ישנו גוגל לבס עם כל תוספי זמני טעינת העמוד. אנו נפרדים בכבוד מאחד המיזמים היותר נחמדים של גוגל.

בהצהרה הרשמית הוסבר שבעוד גוגל לבס איפשר לגוגל לבחון אבי-טיפוס של שירותים ומוצרים שונים, עליהם להתרכז באינטגרציה בשירותים הקיימים וסביבות פיתוח נוספות ולכן גוגל לבס נסגר, אמנם פרוייקטים כאלה ואחרים יסגרו אך אחרים יפתחו וימשיכו לפתח בתוך גוגל לבס שנמצא בשירותים הקיימים של גוגל, כגון ג'ימייל לבס ועוד. גוגל ידועה בסביבות פיתוח עשירות ושיטות עבודה די מוזרות, אך חשוב לזכור שסביבה יצירתית כמו גוגל מניבה שירותים פורצי דרך ורעיונות אדירים.

נפרד בכבוד מהפרוייקט ונצה לסביבות פיתוח נוספות בהן תהיה הזדמנות לחזות בניסויים ואבי טיפוס שונים באינטרגציה עם השירותים הקיימים של גוגל.

נוח על משכבך בשלום גוגל לבס, היית לנו לעזר רב!

דוראן שירותי אינטרנט מזמינה אתכם לסמינר קידום ושיווק באינטרנט לחברות

* ההשתתפות מותנית בהרשמה מראש בכרטיס אשראי, עלות הסמינר 400 ש"ח. ארוחת הצהריים תיערך בחדר האוכל
של המלון. לפרטים והרשמה יש לפנות לרעות בהט [email protected] או במשרד 09-7661321 שלוחה 4.